Zapisy

karta
Przyjęcie dziecka do przedszkola jest możliwe przez cały rok, w miarę posiadanych wolnych miejsc w poszczególnych grupach wiekowych. W takiej sytuacji, przed ostateczną decyzją o zapisie dziecka do przedszkola mają Państwo możliwość skorzystania z trzech dni bezpłatnych, próbnych.
Daje to możliwość poznania metod pracy przedszkola.
Pierwszeństwo przyjęcia do przedszkola mają dzieci posiadające w Motylku rodzeństwo. W okresie adaptacji rodzice mogą być razem z dzieckiem w przedszkolu.

Dzieci zapisane do grup rozpoczynających zajęcia od września zapraszamy z rodzicami lub opiekunami na dwutygodniową adaptację od szesnastego do trzydziestego sierpnia. Adaptacja dzieci rozłożona jest w czasie, aby zminimalizować stres związany z nowym miejscem.
Początkowo rodzic przebywa z dzieckiem w sali biorąc aktywny udział w zajęciach; Następnie tylko obserwuje zajęcia, a w końcu pozostawia dziecko pod opieką nauczyciela.

Dokumenty – Formularz

Aby pobrać wybrane dokumenty, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. W odpowiedzi na podany w formularzu adres email zostanie wysłany link do plików wybranych na liście.

Wypełniając poniższy formularz, osoba wysyłająca go zgadza się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez przedszkole Motylek 2, wyłącznie do celów związanych z prowadzoną działalnością przedszkola.

Imię*
Nazwisko*
Telefon*
E-mail*
Skąd się dowiedziałaś(eś) o przedszkolu Motylek 2 ?

Wybierz dokumenty, które chcesz otrzymać:

  Zajęcia adaptacyjne

Serdecznie zapraszamy dzieci od 1,8 roku na zajęcia adaptacyjne
w każdy czwartek  w godz.  10.30-12.00!