KLUB MALUCHA Zajęcia adaptacyjne

Drodzy Rodzice Maluszków!

Serdecznie zapraszamy dzieci od 1,5 roku na ZAJĘCIA ADAPTACYJNE w „Klubie Malucha”
w każdy czwartek  w godz.  16.00-18.00.
…warto już teraz w deszczowy, zimny dzień przyjść do „Motylka” aby wspólnie pobawić się pod troskliwą opieką nauczycieli i małymi kroczkami przygotowywać dziecko na komfortowy, bezstresowy start w przedszkolu we wrześniu.

Prosimy o wcześniejsze umówienie terminu spotkania
tel 722 078 030 lub 691 825 159.

Motylkowy Klub Malucha

Serdecznie witamy najmłodsze dzieci, które nie chodzą jeszcze do przedszkola i spędzają czas z mamą, dziadkami lub nianią w domu na zajęcia do naszego przedszkola w Motylkowym Klubie Malucha.

Zajęcia w Klubie odbywają się w wymiarze godzinowym. Udział w zajęciach nie wymaga zapisania Dziecka do Przedszkola.

Inne dni i godziny wymagają uprzedniego potwierdzenia dostępności zajęć w Klubie Malucha.
Marzena Drapiewska Tel: 722-078-030 poczta: marzenadrapiewska@op.pl lub Małgorzata Grzeszczyk-Mikoda  Tel: 691-825-159    

Klub Malucha to doskonała forma zabawy i edukacji dla najmłodszych połączona z zapewnieniem fachowej opieki przez naszych nauczycieli. Maluszki mają okazję bawić się z innymi dziećmi pod czujną opieka nauczycielki (na początku także w obecności Mamy, babci, dziadka lub niani) malować, rysować, lepić, tańczyć, śpiewać, słuchać bajek podczas zajęć zorganizowanych specjalnie dla nich. Mają też niecodzienną okazję spotkania się z dziećmi 3-letnimi – naszymi przedszkolakami na wspólnych zajęciach – rytmice, angielskim, ceramice. Jeśli tylko będzie sprzyjała pogoda w każdą środę zapraszamy na wspólne z przedszkolakami przejażdżki na kucykach w naszym ogrodzie – ok.11.45.

Wymiar Godzinowy działalności Klubu oznacza, że to Rodzice lub opiekunowie decydują ile godzin i w jakie dni tygodnia Dziecko uczestniczy w zajęciach. Może to być nawet jedna godzina w tygodniu lub na przykład wybrany dzień lub dni tygodnia. Abyśmy mogli sprostać Państwa oczekiwaniom w zakresie opieki nad dzieckiem należy jedynie uprzednio uzgodnić wybrane godziny lub dni tygodnia, w których dziecko będzie uczestniczyć w zajęciach klubu.
Aby uczestniczyć w zajęciach Klubu Malucha nie jest konieczne zapisanie dziecka do Przedszkola, wystarczy wypełnić jedynie Kartę Zgłoszenia ( zawierającą m.in. podstawowe dane dziecka, kontakt do rodziców lub opiekunów oraz wskazanie osób uprawnionych do odbioru dziecka np. niania lub dziadkowie).

W trakcie zajęć możliwe jest zagwarantowanie dzieciom posiłków, rodzaj posiłku zależny jest m.in. od pory dnia, w której dziecko uczestniczy w zajęciach..

Motylkowy Klub Malucha zapewnia:

  • Profesjonalną opiekę
  • Godzinowe rozliczanie opłat
  • Możliwość spożywania posiłków
  • Możliwość uczestnictwa w warsztatach piosenki „Gordonki”
  • Możliwość nauki języków
  • Udział w imprezach przedszkolnych

 

Udział dziecka w Klubie Malucha daje dzieciom:

  • dobrą zabawę
  • możliwość rozwoju relacji rówieśniczych
  • elementy edukacji

 

Nasze zajęcia maja na celu przygotowanie dzieci do współdziałania w grupie, do nawiązywania kontaktu z nauczycielem, stopniowego przebywania z innymi dziećmi bez Rodziców, pod opieką nauczyciela.
Dla rodziców lub opiekunów jest to doskonała możliwość wygospodarowania czasu na załatwienie własnych spraw.

W przypadku pytań pozostajemy do Państwa Dyspozycji.

WOLNE miejsca w „zerówce” dla 6-latków od września 2018!