Zerówka Ochota – na miarę potrzeb

 zerowka-warszawa

 

Dopasowane do potrzeb i wieku dzieci zajęcia w profesjonalnie zorganizowanym i prowadzonym przedszkolu są dziś na wagę złota. Wiedzą o tym wszyscy świadomi rodzice, którzy podążają za duchem nowoczesności. Stąd też u coraz większej ilości osób pojawia się przekonanie, że zerówka w przedszkolu to idealny pomysł dla ich dziecka. A co w tym temacie proponuje niepubliczne i cenione przez wielu przedszkole i zerówka Motylek 2 na warszawskiej Ochocie? O tym słów parę poniżej.

 

Zajęcia twórcze i zabawa w zerówce na Ochocie

 

Odpowiednio dopasowany do potrzeb dzieci 6-letnich program nauczania realizowany w takim miejscu, jakim jest zerówka na Ochocie, to doskonały pomysł aktywizacji dzieci oraz stopniowe przygotowywanie do późniejszej nauki w szkole. Warto więc odrobinę przedłużyć im dzieciństwo i zapisać do zerówki właśnie do przedszkola.

 

Bogata oferta zajęć dodatkowych

 

W naszej placówce, działającej od 2006 roku, dbamy nie tylko o to, by zapewnić dzieciom maksymalnie ciekawe zajęcia dydaktyczne, ale by również nieustannie wzbudzać ich ciekawość świata. W ofercie zajęć dodatkowych znaleźć więc można takie aktywności jak:

• rytmikę,

• gimnastykę korekcyjną,

• zajęcia logopedyczne,

• jazdę konną (raz w tygodniu),

• zajęcia teatralne oraz programowanie,

• zajęcia językowe prowadzone przez doświadczonych specjalistów – nie tylko z języka angielskiego, ale również hiszpańskiego, włoskiego czy francuskiego.

Dla zainteresowanych zorganizować możemy również zajęcia z baletu, tańca współczesnego, uwielbianej szczególnie przez chłopców piłki nożnej, karate czy capoeira.

 

Dlaczego warto zapisać dziecko do naszej zerówki na Ochocie?

 

Dobrze już dziś pomyśleć o tym, by zapisać własne dziecko do zerówki na Ochocie na rok szkolny 2020/2021. Dlaczego? W tej chwili pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc, a wcześniejszy zapis zagwarantuje miejsce właśnie w naszej placówce. W związku z tym nie pozostanie już nic innego, jak spokojne wyczekiwanie września oraz… kompletowanie wyprawki dzielnego 6-letniego odkrywcy świata. Profesjonalnie przygotowany personel zatrudnionych osób w przedszkolu z pewnością ułatwi zdobywanie wiedzy i przekona, że zerówka Ochota to dla naszego dziecka najlepszy wybór z możliwych.

Zerówka nie tylko rozwija, ale również uczy. Nie warto bać się stawiać wyzwań przed własnym dzieckiem, bo przy wsparciu rodziców i odpowiednio przeszkolonego grona pedagogicznego, prędzej osiągnie ono sukcesy godne podkreślania i chwalenia. Szybciej też zdobędzie cenne umiejętności społeczne oraz pozna podstawowe wiadomości które później ułatwią mu start w pierwszej klasie w szkole.

Ofertą dostępną w naszym przedszkolu warto zainteresować się już dziś. Zapraszamy do zerówki na Ochocie.

Serdecznie zapraszamy dzieci od 1,8 roku na zajęcia adaptacyjne
w każdy czwartek  w godz.  10.30-12.00!